ZdanInvest jest prężnie rozwijającą się Agencją wynajmu mieszkań, powstałą w oparciu o wieloletnie i głębokie rozeznanie warszawskiego rynku nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych oraz profesjonalnej wiedzy prawniczej, handlowej i marketingowej.

Kluczową działalnością naszej agencji jest wynajem nieruchomości mieszkalnych. Całych mieszkań, a także pojedynczych pokoi. Skuteczność w tym działaniu zapewnia nam doświadczenie w sprzedaży, kontaktu z klientami i ich obsługi.

Zaopiekujemy się Twoją Inwestycją mieszkaniową.

Masz mieszkanie na wynajem? Przekaż je nam. Zajmiemy się nim kompleksowo a Ty będziesz się cieszył prestiżową i bezpieczną inwestycją oraz stałym dochodem.

Zastanawiasz się nad zakupem, porozmawiajmy z nami o tym. Przy naszej pomocy zainwestujesz w sposób bezpieczny. Wybierzemy dla Ciebie optymalne mieszkanie i przeprowadzimy przez cały proces zakupu.

Właścicielem firmy jest Piotr Zdanowski

Piotr Zdanowski posiada wykształcenie ekonomiczne. Jest współwłaścicielem rodzinnej firmy Zakład Mięsny „Wierzejki”. Od ponad dekady pełni w firmie funkcję Dyrektora sieci detalicznej, na swoim stanowisku rozwijał wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania, szkolenia, sprzedaży oraz nieruchomości. Pod jego kierownictwem sieć osiągnęła liczbę 150 sklepów na terenie województw centralnej i wschodniej Polski. Ponad połowa tych sklepów jest zlokalizowana na terenie aglomeracji warszawskiej. Znalezienie oraz analiza lokalizacji wymusiła zdobycie głębokiej wiedzy na temat nieruchomości ze szczególnym zgłębieniem nieruchomości warszawskich.

Swoje działanie opiera na:

  • Wykształceniu menedżerskim i ekonomicznym,
  • Doświadczeniu w biznesie,
  • Etosie pracy zdobytym w firmie rodzinnej,
  • Osobistym zaangażowaniu w każdy realizowany projekt,
  • Ciągłej obecności w centrum podejmowanych działań.